• Farmasi Ücretsiz Üyelik Formu

Farmasi Ücretsiz Üyelik Nedir ?

Farmasi ücretsiz üyelik nedir  ?

Ücretsiz Üyelik Formunu doldurmamız ne için gereklidir ? 
Farmasiye kayıt olurken hiç bir şekilde üyelik ücreti talep edilmez. Üyelik tamamen ücretsizdir. Satış zorunluluğu ve kota yoktur. 

Farmasi kayıt nedir ne için kayıt olunur ?
Farmasiye kayıt olmak demek Türkiyenin en çok tercih edilen Network ağına katılmak, avantajlarından faydalanılan dünyaya girişimci olarak adım atmak demektir. İster kendi kişisel ihtiyaçlarını %30-40 indirimle almak, isterseniz de indirimli aldığınız ürünleri karlı olarak satarak kazanç sağlamak için kayıt olabilirsiniz. 

Farmasi kazanma şekli nedir ?


Farmaside 3 çeşit kazanç vardır. Bunlardan;
1.cisini tasarruf kazancı olarak adlandırırız. Aldığımız ürünleri girişimci fiyatıyla yani katalog fiyatı üzerinden %30-40 indirimle aldığımız için elde ettiğimiz kazanç tasarruf kazancıdır. 
2.cisi girişimci fiyatıyla aldığımız ürünleri satarken %30-40 daha fazlasına katalog fiyatına sattığımız için kardan elde ettiğimiz kazançtır. 
3.sü ise %7 seviyesinden itibaren her ayın 20sinde seviyemizi korumak koşulu ile düzenli olarak hesabımıza yatan primlerimizden elde ettiğimiz kazançtır. 

Daha  Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Formumuz Doldurabilirsiniz. 


Farmasi yeni üye nedir ?


Sisteme kaydı yeni gerçekleştirilmiş olan, evinin ihtiyaçlarını %30-40 indirimle almaya hak kazanmış olmasının yanısıra, indirimli başlangıç paketi, ilk 3 ay hoşgeldin hediyeleri, teşvikler vb bir çok olanağa sahip girişimcidir. 

Farmasi hoşgeldin paketi nedir ?

Hoşgeldin paketleri, içerisindeki ürünlerin katalog fiyatıyla hesaplandığında 200 liradan fazla tuttuğu, fakat yeni girişimcilere ilk siparişlerine özel olarak 79.99 tlye alma hakkının tanındığı paketlerdir. Şu an; Makyaj başlangıç paketi, Genel başlangıç paketi ve Nutriplus başlangıç paketlerimiz mevcuttur. 
Nutriplus paketimiz özel set kutusunda;
- C vitamini 10u saşe
- Nutricoffee Hindiba kahve 16x2 gr
- Nutriplus Collagen 30 kapsül
- Çeşitli testerlar
- Girişimci el kitapçığı
- Katalog içerir.
Genel başlangıç paketimiz özel set kutusunda ;
- Eurofresh misvaklı diş macunu
- Bb krem
- Bb mat ruj
- Dr. Cevdet Tuna aktif karbon siyah maske
- Çok amaçlı temizleyici
- Katı sabun
- Dr. Cevdet Tuna masaj jeli
- Dr. Cevdet Tuna Sarımsaklı şampuan 
- Katalog
- Çeşitli testerler
- Girişimci el kitapçığı içermektedir.
Makyaj başlangıç paketimiz ise yine özel kutusunda;
- Zen maskara
- Bb krem
- Metalik oje
- Siyah göz kalemi
- Allık
- Makyaj temizleme mendili
- Mat likit ruj
- Katalog
- Çeşitli testerler
- Girişimci el kitapçığı içermektedir. 


Farmasi nedir ?

Farmasi kişisel olarak bakıldığında evimizin ihtiyaçlarını, her ay düzenli olarak tükenen diş macunu, şampuan, temizlik malzemeleri, kahveler, takviyeler, bu dönemde en çok gerekli olan vitaminler vb bir çok ürüne girişimci olarak indirimli şekilde sahip olabildiğimiz bir market.
Başka bir açıdan ise evimizden, çocuklarımızdan ayrılmadan, iş saatlerini kendimizin belirleyebildiği, iş arkadaşlarımızla aramızda kilometreler olmasına rağmen ortak amaçlar doğrultusunda sağlam bağların kurulduğu, insanın kendini geliştirmesine olanak sağlarken onlarca kadına da iş kapısı olan, adıyla kendini sattıran, Türkiyenin 1 numaralı doğrudan satış markasıdır.

Yorumlar (0)

Yorum yaz