• Farmasi Ücretsiz Üyelik Formu

Farmasi Kayıt

Farmasi Kayıt 


Farmasi  Kayıt 1950 yılında kurulan Farmasi şirketi günümüze kadar kişilerin sağlık ve kozmetik alanında doğan pek çok ihtiyacına en iyi çözümü getirmiştir. Doğrudan satış politikasıyla yol alan Farmasi, bugün dünya üzerinde pek çok kişiye ulaşarak çözüm ortağı olmuş ve kişilerin hem ihtiyaçlarını karşılama hem de kazanç elde etme konusunda da etkili bir rol almıştır. Farmasi kuruluşu günümüzde insanların en iyi kazanç elde edeceği platformlardan biridir. Ücretsiz üyelik imkanı ve %50/60’lara varan indirimli ürün alma avantajı sayesinde kişiler Farmasi ile kendi ihtiyaçlarını uygun fiyata temin ederken bir yandan da çevresindeki insanlar aracılığıyla kazanç sağlayabilmektedir. Dolayısıyla oturduğunuz yerden ne kadar çok kişiye ulaşır ve ürünleri tanıtarak satış yapabilirseniz, elde edeceğiniz kazanç miktarı da bu yönde yükselecektir. 

Farmasi ürünleri özel laboratuvarlarda çevre ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak en iyi kaliteyle üretilmektedir. Makyajdan cilt bakımına, parfümden gıda takviyesine varana dek oldukça geniş ürün çeşitliliği sunan Farmasi,Kayıt ücretsiz üyelik gerçekleştirdiğinizde tüm bu ürünleri indirimli alma olanağını sizlere sunmaktadır. Peki, Farmasi Ücretsiz Üyelik nasıl olur?  Farmasi firmasına ait resmi internet adresine giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ekranda üye ol kısmına tıklayarak formu doldurmanız, üye olmanız için yeterli olacaktır. Üyelik formunu doldurduktan sonra Farmasi kayıt danışmanı tarafından aranacak ve firma hakkında detaylı olarak bilgilendirileceksiniz. Ardından telefonunuza kullanıcı şifresinin gelmesiyle online alışverişinize hemen başlayabilecek, ürünleri indirimli şekilde satın alabileceksiniz. Bunun dışında güncel kataloğun evinize gönderilmesini talep edebilir ve çevrenizdeki kişilere kataloğu göstererek sipariş alabilir, bu sayede kazanç sağlayabilirsiniz. 

Belirttiğimiz gibi online satış sistemine sahip olan Farmasi firması üyelerine satış zorunluluğu getirmediğinden ötürü Ücretsiz Farmasi Kayıt Üyeliği gerçekleştirdiğinizde sizlerden herhangi bir rakam talep edilmeyecektir. 18 yaş üstü olan her birey firmaya üye olabilir ve 200tl puan siparişi verdiğinde Hoş geldin 1. ay hediyelerini alabilir.  Bu durum 2. ve 3. ay içinde geçerlidir. Yani evinizin ihtiyacı olan sabun, diş macunu, şampuan ve duş jeli gibi ürünleri Farmasiüzerinden alarak 200tl puana ulaşabilir ve firmanın üyelerine özel hediyelerinden yararlanabilirsiniz. Mesela normal şartlarda bir şampuana 25tl veriyorsanız, Farmasi Üyeliği kapsamında şampuan alırsanız bunu %30 veya %40 oranında indirimli alabilecek ve avantaj sağlayabileceksiniz. Farmasi üyeliğinin ayrıca bir avantajı ise kendinize ekip kurabilir ve ekibiniz üzerinden prim elde edebilirsiniz. Yani hem kendiniz satış yaparak para kazanabilir hem de ekibinizdeki her bir üyenin yaptığı satışlar üzerinden kazanç elde edebilirsiniz. Tabi ki, bu durum tamamen sizlerin tercihidir. Şöyle ki, ekip kurma ya da satış yapma zorunluluğunuz yoktur. Dilerseniz sadece evinizin ihtiyaçlarını indirimli alabilirsiniz. Ancak Farmasi kayıt aracılığıyla kazanç sağlamak istiyorum derseniz, o halde çevrenize ürünleri tanıtmakla başlayabilir, sonrasında üyelik koşullarını çevrenizdeki kişilere anlatarak üye olmalarını sağlayabilir ve bu sayede kurduğunuz ekiple kendi kazancınızı artırabilirsiniz. Yorumlar (0)

Yorum yaz