• Farmasi Ücretsiz Üyelik Formu

Farmasi İlk Üyelik Hediyesi

Farmasi İlk Üyelik Hediyesi

Farmasi İlk üyelik Hediyelerinden Bahsedicek olursak başlangıç paketi (Farmasi başlangıç seti) Farmasi’nin yeni üyelerine sadece ilk siparişine özel indirimli bir pakettir. Bu paketin fiyatı sadece 79,99TL‘dir. Peki bu paket nasıl alınır? Paketilerin içinde neler var? Bu yazımda bu paketin detaylı incelemesini yapabilirsiniz.

Farmasi İlk Üyelik Formunu Ücretsiz Doldurabilirsiniz Başlangıç Paketi sadece yeni üye olan birinin ilk siparişine özel sunulmaktadır. Üye, ilk siparişinde bu paketi eklemezse bir daha alamamaktadır. O yüzden bu mükemmel avantajlı paketi es geçmeden almanızı öneririz. Paketi incelemek için aşağıdaki bilgilere göz atabilir, satın almak için de aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Farmasi İlk Üyelik Hediyelerini incelerken Farmasi Kazanç Planı Videomuzu izlemek istermisiniz ?


Eğer Karar verdi iseniz farmasi ücretsiz üyelik başvuru formumuzu doldurabilirsiniz ve farmasi ile sizde bir adım daha ek gelir elde etme fırsatı bulabilirsiniz.

Ücretsiz Başvuru Formuna Git     Aklınıza Takılan Bazı Sorular İçin Özel Bir Sayfa yaptık inceyebilirsiniz İncelemek İçin Tıklayın


1. ay kayıt olup 180 TL puan sipariş verenlere BB Krem ve Zen Maskara Hediye, 2. Ay kayıt olup 180 TL puan sipariş verenlere Çay Ağacı Diş Macunu, İki Kat Etkili Pferde Masaj Jeli ve Vitalizing Sarımsaklı Şampuan Hediye, 3. Ay kayıt olup 180 TL puan sipariş verenlere Sensational Kadın Parfümü, Vücut Losyonu ve Deo-Roll-On Hediye. Bağlantılı kampanyadır. 1. aydan itibaren katılım gerekmektedir. İade halinde hediye ürünler brüt fatura üzerinden faturalandırılacaktır. Kampanya Mart 2018'de başlamış olup, daha önce kampanyaya dahil olanlar devam eden Hoşgeldin programlarından faydalanacaktır. Hediyeler değişiklik gösterebilir.

Farmasi İlk Üyelik Başvuru Formu İlk siparişinizi oluşturduktan sonra, yani sepetiniz hazır olduktan sonra devam et butonuna bastığınızda kampanyaların yer aldığı ikinci sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfanın alt kısmında Farmasi Yeni Kayıt Başlangıç Paketi 4 seçenek olarak size görünecektir.

Bu paketi almak için sepetinize herhangi bir ürün ekledikten sonra “Satın Al” dediğinizde açılacak olan “Kampanya” sayfasında çıkacaktır. Sadece bu paketi almak istiyorsanız bu bölümde paketinizi seçip daha sonra ilk eklediğiniz ürünü sepetten çıkartabilirsiniz. Yalnızca bir paket alabilirsiniz. Paket alma bölümü alttaki ekrandan yapılır.


 

Yorumlar (0)

Yorum yaz